REDAKCJA I KOREKTA

Napisałeś książkę i nie jesteś pewien, czy w obecnej formie nie zostanie odrzucona przez wydawcę? Chcesz wydać e-booka, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może prowadzisz blog lub stronę internetową, czujesz, że Twoje teksty są dobre, lecz chciałbyś, by były doskonałe również pod względem poprawności językowej?

Bardzo chętnie zaopiekuję się Twoim tekstem. Nie tylko poprawię błędy językowe i logiczne, ale też podpowiem, które fragmenty warto skrócić lub rozwinąć oraz jakich przyzwyczajeń językowych powinieneś unikać w przyszłości, dzięki czemu Twoje teksty będą po prostu lepsze.

Od ośmiu lat zajmuję się redakcją i korektą tekstu poprawiam utwory beletrystyczne, literaturę faktu, poradniki, ale też krótsze teksty użytkowe: notki na blog i stronę internetową. Jestem absolwentką filologii polskiej ze specjalizacją edytorską na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, a w 2019 roku obroniłam doktorat z edytorstwa literatury dawnej.

Najważniejsze projekty, w których przygotowaniu miałam swój udział, można śledzić w moim portfolio. Wystawiam faktury. Kontakt: monikapasek.up@wp.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz